Logo Miejskiego Przedszkola nr 15 w Zgierzu

Co nam powie Pani Wiosna.

Ocena 0/5

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasze przedszkolaki zdobyły I i III miejsce w konkursie recytatorskim pt. „Co nam powie Pani Wiosna”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Zgierzu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zgierza.
  Aurelka Kozik-Kolczyńska zajęła I miejsce, recytując wiersz „Wiosna” autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej.
  Basia Bernadt zdobyła III miejsce za piękną interpretację wiersza „Wiosenne porządki” Jana Brzechwy.
Obie dziewczynki przygotowała do występu nauczycielka – pani Luiza Lutkowska.   
Gratulujemy serdecznie naszym małym artystkom i dziękujemy za godne reprezentowanie przedszkola!    

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności