Co nam powie Pani Wiosna.
Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasze przedszkolaki zdobyły I i III miejsce w konkursie recytatorskim pt. „Co nam powie Pani Wiosna”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Zgierzu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zgierza.
Aurelka Kozik-Kolczyńska zajęła I miejsce, recytując wiersz „Wiosna” autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej.
Basia Bernadt zdobyła III miejsce za piękną interpretację wiersza „Wiosenne porządki” Jana Brzechwy.
Obie dziewczynki przygotowała do występu nauczycielka – pani Luiza Lutkowska.
Gratulujemy serdecznie naszym małym artystkom i dziękujemy za godne reprezentowanie przedszkola!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!