III Taneczna Gala Przedszkolaka
Dziś w hali MOSiR odbyła się III Gala Taneczna Przedszkolaka, zorganizowana przez Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza. Nasze przedszkole reprezentowała grupa taneczna w składzie: Mia Wawrzyniak, Mia Banaszkiewicz, Michasia Karolczak, Basia Zarzycka, Blanka Jarachowicz, Natalka Krystek, Karolina Gałkiewicz oraz Tymek Kubacki. Dzieci brawurowo zaprezentowały swój układ taneczny, zdobywając gromkie brawa publiczności i ogromne uznanie widzów. Do występu dzieci przygotowały nauczycielki Jowita Glińska i Agata Zawadzka, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, pracę i serce włożone w przygotowanie młodych artystów. Gratulujemy naszym wspaniałym tancerzom oraz paniom nauczycielkom! Rodzicom natomiast składamy serdeczne podziękowania za doping, wsparcie i pomoc organizacyjną.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!