Mama Kurka i pisklaczek Pipi w grupie I
Dziś w grupie I miało miejsce spotkanie z mamą Michasi, która wcieliła się w rolę kurki i razem z pisklaczkiem "Pipi" opowiadała maluszkom o Świętach Wielkanocnych. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanych zabawach, min. wzięły udział w wyścigu jajek i wykonały pracę plastyczną „Baranek Wielkanocny”, rozwijając swoją kreatywność i zdolności manualne. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, świątecznej atmosferze. Bardzo dziękujemy p. Agacie Olesińskiej za zaangażowanie, przygotowanie oraz wspólną zabawę z dziećmi.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!