Wycieczka do Kucykowego Rancza
Dzieci z grupy III przeżyły niezapomnianą przygodę podczas wycieczki do Kucykowego Rancza w Kaniej Górze To był dzień pełen radości, uśmiechów i niezwykłych doświadczeń blisko natury. Podczas warsztatów dzieci miały okazję poznać sympatyczne kucyki i dowiedzieć się, jak należy o nie dbać – uczyły się karmienia, czyszczenia oraz zasad bezpiecznego kontaktu ze zwierzętami Dowiedziały się również wielu ciekawostek, m.in. że konie najlepiej czują się zimą, a ich zachowanie (np. położone uszy) może być ważną wskazówką dla opiekuna.
Ogromną sympatię wszystkich zdobyła ośliczka Megi, która uwielbia przytulanie i drapanie Dzieci chętnie nawiązywały kontakt ze zwierzętami, przełamując swoje lęki i budując pewność siebie.
Jedną z największych atrakcji był przejazd bryczką, który dostarczył mnóstwo radości S
Nie zabrakło również aktywności na świeżym powietrzu – dzieci grały w piłkę, korzystały z placu zabaw oraz wyjątkowej ścieżki sensorycznej, rozwijającej zmysły i kreatywność Był też czas na wspólne zabawy, integrację i budowanie relacji
To była nie tylko wspaniała zabawa, ale także cenna lekcja wrażliwości na zwierzęta i otaczającą nas przyrodę
Dziękujemy za cudowną atmosferę i już nie możemy się doczekać kolejnych wyjazdów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!