"Za tymi drzwiami..." - wyniki
Z ogromną radością informujemy o osiągnięciach dziewczynek z grupy IV w Konkursie Plastycznym „Za tymi drzwiami...”, zorganizowanym przez Spółdzielczy Dom Kultury SEM w Zgierzu.
Michalina Rzeżawska zdobyła II miejsce w kategorii prac płaskich. Swoją wyjątkową pracę przygotowała wspólnie z rodzicami.
Zosia Łuchniak zdobyła III miejsce w kategorii prac przestrzennych.
Natalka Krystek otrzymała wyróżnienie w kategorii prac przestrzennych.
Prace przestrzenne Zosi i Natalki powstały pod kierunkiem nauczycielki Agaty Zawadzkiej, której serdecznie dziękujemy za wsparcie i inspirację.
Gratulujemy naszym utalentowanym laureatkom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie tych pięknych prac! Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów! Wyświetl mniej


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!