Teatrzyk w grupie II
27 marca, dzieci z gr II gościły mamę Marysi Panią Patrycję, która przygotowała teatrzyk z wykorzystaniem pacynek. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem oglądały opowieść ,która dostarczyła im ciekawych i nowych informacji o zwierzętach zamieszkujących Afrykę. Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowanki z wybranymi gatunkami zwierząt. Serdecznie dziękujemy Pani Patrycji za ciekawe zajęcia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!