Warsztaty czekoladowe w grupach II i III
We wtorek, w naszym przedszkolu, odbyły się niezwykłe, pachnące czekoladą warsztaty dla dzieci z grup II i III. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem tworzyły wielkanocne upominki – niespodzianki dla swoich rodziców. Nie brakowało kreatywności, uśmiechów i radości z własnoręcznie wykonanych dzieł Było nie tylko twórczo, ale i bardzo… pysznie! Czekoladowy zapach unosił się w powietrzu, a wesoła atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen magii, zabawy i świątecznego klimatu!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!