Zajęcia profilaktyczne w grupie IV.
W piątek w IV grupie odbyły się zajęcia profilaktyczne dotyczące zachowań agresywnych. Dzieci poznały rodzaje agresji. Przypomniały też sobie zasady dobrego zachowania i szacunku do drugiej osoby. Starały się stosować do tych zasad przez całe zajęcia. Następnie w przystępny sposób i dostosowany do ich wieku, mogły zobaczyć jaki wpływ na człowieka ma agresja werbalna i niewerbalna.
Na koniec podpisały kontrakt o niestosowaniu przemocy poprzez symboliczne przyklejenie udekorowanej,podpisanej dłoni.
Podczas zajęć nie zabrakło też zadań w grupach, ćwiczeń oddechowych, masażu relaksacyjnego i dobrej zabawy ruchowej.
Zajęcia poprowadziła nasza p. psycholog - Anna Andrzejczak.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!