Wyniki wielkanocnego konkursu.
Z ogromną radością informujemy o wynikach międzyprzedszkolnego konkursu „Wielkanocne zwierzątko z jajka”, którego organizatorem było Przedszkole Bim Bam Bom w Zgierzu
Nasze przedszkolaki odniosły wspaniały sukces!
I miejsce zdobył Nikodem Banasiak z grupy IV pod kierunkiem nauczycielki Agaty Zawadzkiej
II miejsce zdobył Franciszek Jędrzejczak z grupy IV pod kierunkiem nauczycielki Dominiki Kubickiej
Piękne prace konkursowe wykonali również:
Michalina Karolczak z grupy IV pod kierunkiem nauczycielki Jowity Glińskiej
Oliwka Skrzymowska z grupy II pod kierunkiem nauczycielki Anny Koźby
Gaja Bołdowicz oraz Szymon Sieradzan z grupy II pod kierunkiem rodziców
Wszystkie dzieci wykazały się ogromną kreatywnością, starannością i zaangażowaniem
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!