W Baśniowej Kawiarence
Dzieci z grup I i II odwiedziły dziś magiczną „Baśniową Kawiarenkę”. Podróżując symboliczną „Lokomotywą”, przedszkolaki przeniosły się do świata wierszy Juliana Tuwima.
W radosnej atmosferze obejrzały inscenizacje takich klasyków jak: „Rzepka”, „Pan Hilary”, „Spóźniony słowik”, „Dyzio marzyciel” oraz „List do dzieci”. Jeszcze przed spektaklem na małych widzów czekał słodki poczęstunek – soczek i ciasteczka.
Po przedstawieniu dzieci uczestniczyły w krótkich warsztatach teatralnych, podczas których miały okazję dokładnie przyjrzeć się rekwizytom wykorzystanym w spektaklu.
To był dzień pełen uśmiechu i literackich przygód!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!