Wizyta w hospicjum.
Dziś przedszkolaki z grupy III odwiedziły zgierskie hospicjum, aby zobaczyć żonkile, które same posadziły jesienią w ramach akcji „Pola Nadziei”. To była dla nich wyjątkowa chwila – mogły zobaczyć efekty swojej pracy i przypomnieć sobie, jak ważne są gesty dobroci i pamięci o innych.
Podczas wizyty nie zabrakło też radosnych momentów – dzieci odwiedziły żółwia Maxa oraz królika Pomarańczka, które jak zawsze wywołały wiele uśmiechów


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!