Logo Miejskiego Przedszkola nr 15 w Zgierzu

Wizyta w hospicjum.

Ocena 0/5

Dziś przedszkolaki z grupy III odwiedziły zgierskie hospicjum, aby zobaczyć żonkile, które same posadziły jesienią w ramach akcji „Pola Nadziei”. To była dla nich wyjątkowa chwila – mogły zobaczyć efekty swojej pracy i przypomnieć sobie, jak ważne są gesty dobroci i pamięci o innych.
Podczas wizyty nie zabrakło też radosnych momentów – dzieci odwiedziły żółwia Maxa oraz królika Pomarańczka, które jak zawsze wywołały wiele uśmiechów  

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 12 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 11 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 10 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 9 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 8 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 7 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 6 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 5 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 4 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 3 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 2 Galeria aktualności Wizyta w hospicjum. 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności