Z wizytą w bibliotece.
Dziś maluszki po raz pierwszy odwiedziły bibliotekę, gdzie z dużym zainteresowaniem słuchały bajeczki czytanej przez panią bibliotekarkę. Wzięły także udział w zabawie „Karmimy zajączka” oraz pozowały do zdjęć w świątecznej fotobudce. Podczas wizyty przedszkolaki miały również okazję poznać bibliotekę i dowiedzieć się, jak można korzystać z jej zbiorów. Być może już niebawem wybiorą się tam wraz ze swoimi rodzicami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!